Kobieta utonęła w Kamiennej

  • 04.09.2021, 19:21
  • Gabriela Soboń
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Do tragedii doszło w sobotę, w gminie Bałtów.

Około 60-letnia kobieta wraz z wnuczką szła brzegiem rzeki Kamiennej, w miejscowości Skarbka. Kobieta poślizgnęła się i wpadła do wody. Ochotnicza Straż Pożarna w Bałtowie dostała zgłoszenie około 13.30. Część  druhów w tym czasie uczestniczyła we mszy dożynkowej.

 Wspólnie z ochotnikami w akcji poszukiwania kobiety wzięli udział zawodowcy z Komendy PSP w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz nurkowie z Kielce. Akcja poszukiwawcza była trudna, ponieważ poziom wody jest bardzo wysoki, a nurt wartki. Około godziny 17  ciało kobiety zostało znalezione, pół kilometra od miejsca nieszczęśliwego zdarzenia.

Ciało kobiety zostało wyłowione w pobliżu mostu na rzece Kamiennej, w Pętkowicach.  W akcji uczestniczyło osiem zastępów straży pożarnej.

mówi  Dariusz Kruczek z PSP w Ostrowcu Świętokrzyskim.

 

Gabriela Soboń

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe