„Dookoła Wody Festiwal” już za nami

  • 26.07.2021, 14:12
  • Błażej Macias
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W sobotę 24 lipca w Sandomierzu odbyła się kolejna edycja Festiwalu „Dookoła Wody”.

Wydarzenie skupia muzyków i artystów o bardzo szerokiego przekroju. Wielokulturowa integracja to główny cel imprezy i nawiązania do historii miasta, przez które przebiegało kilka z najważniejszych szklaków handlowych tj. bursztynowy, jedwabny i solny.

„Dookoła Wody Festival” to nie tylko muzyczna impreza, bo spotkać można tu fachowców i rzemieślników jak szkutnicy i flisacy, którzy o Wiśle wiedzą niemalże wszystko. To oni uświetniają festiwal podczas parady łódek.

W tym roku imprezę połączono z IV Galą Orderu Rzeki Wisły, podczas której tytuł Kawalera Orderu Rzeki Wisły nadano retmanowi – Mieczysławowi Łabęckiemu.

[ZOBACZ WIDEO]

 

Błażej Macias

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe