Burmistrz Kunowa zaprasza na rodzinny festyn

  • 22.07.2021, 15:15
  • Błażej Macias
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W najbliższą sobotę 24 lipca, na stadionie w Kunowie odbędzie się festyn rodzinny. Wydarzenie będzie rekompensatą dla mieszkańców, za trudny miniony rok, w którym takich imprez brakowało.

Festyn będzie połączeniem Dnia Dziecka, Dni Kunowa i Dożynek Gminnych, ponieważ tych właśnie wydarzeń brakowało mieszkańcom najbardziej. 

- mówi Lech Łodej, burmistrz Kunów.

Sobotni festyn odbędzie się pod hasłem „Bezpieczne Wakacje”, a do wspólnej zabawy dołączą służby pogotowia, policji i straży pożarnej.

Przygotowano wiele atrakcji w postaci ścianki wspinaczkowej, dmuchańców, strzelnicy łuczniczej czy tor przeszkód, który należy pokonać w alkogoglach. Oprócz tego odbędą się pokazy przygotowane przez strażaków, pogadanki z policjantami i ratownikami medycznymi. Gwiazdą wieczoru będzie zespół "KORDIAN", po którym rozpocznie się zabawa taneczna dla starszych mieszkańców gminy.

- dodaje Lech Łodej.

Dbać o bezpieczeństwo w czasie pandemii powinniśmy wszyscy. Podczas wydarzenia dla osób chętnych udostępniony zostanie plenerowy punkt szczepień przeciw COVID-19.

Sobotni festyn rozpocznie się na stadionie o godzinie 14:00 i już dziś Burmistrz Kunowa zapowiada, że jeśli sytuacja epidemiczna w kraju zostanie opanowana, gmina ma powróci do większych imprez również na jesieni. W planach jest zorganizowanie wydarzenia sportowego odbywającego się pod hasłem „Łączy nas bieganie”.

 

 

Błażej Macias

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe