#Wakacje w BWA: Mój rysunek na szkle

  • 20.07.2021, 14:12
  • Krzysztof Stawiarski
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Podczas trzecich już kreatywnych warsztatów dla najmłodszych w ostrowieckim Biurze Wystaw Artystycznych, uczestnicy spróbowali nanieść barwy na szklaną powierzchnię szyby.

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku

Podczas wtorkowych warsztatów uczestnicy zmierzyli się ze "Szklanym Obrazem". Za pomocą farb i barwnych sztyftów opracowali obraz na szklanej powierzchni szyby, pod którą krył się kolejny wizerunek. To odmiana na zajęciach, ponieważ przez ostatnie dwa tygodnie pracowano na drewnie, które okazało się materiałem trudnym. 

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i w budynku

Okazało się, że niektórym uczestnikom zabrakło cierpliwości, co nawet sami stwierdzili. Okazuje się, że w czasach, w których wszystko dane jest tu i teraz, takie cechy jak skrupulatność, cierpliwość są niezwykle pożądane i możliwe do wyćwiczenia za pomocą takich zajęć

- mówi prowadzący warsztaty dr Artur Bartkiewicz.  

 

Była praca z drewnem, była praca ze szkłem, a już w następny wtorek mali artyści spróbują stworzyć papierowego "Morskiego węża". Będą to ostatnie warsztaty prowadzone przez doktora Artura Bartkiewicza. W sierpniu spotkania pod hasłem "Mały Architekt" będą odbywały się w czwartki, a poprowadzi je Wojciech Mazan. Już wkrótce zmieni się także wystawa we wnętrzach ostrowieckiej galerii, które wypełni "Wewnętrzny Ogród" autorstwa Ewy Goral. 

Krzysztof Stawiarski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe