Weekendowy festiwal roślin z egzotycznymi okazami

  • 20.05.2021, 16:05
  • #CodziennieWieszWięcej
Weekendowy festiwal roślin z egzotycznymi okazami festiwal roślin/ zdj. organizatora

Podziel się:

Oceń:

W najbliższą sobotę i niedzielę Targi Kielce zazielenią się w ramach wielkiego festiwalu roślin. Na osoby, które zdecydują się odwiedzić specjalnie zaaranżowane stoiska ,będzie czekało setki roślin doniczkowych.

Miłośnicy roślin, kwiatów, ogrodnicy amatorzy, wszyscy ci, którzy poszukują różnorodnych roślin mogą w najbliższy weekend (22-23.05) zajrzeć do Targów Kielce i zapoznać się z ofertą wystawców, którzy tam się pojawią. 

Lista roślin dostępnych na Festiwalu jest bardzo długa i obejmuje pozycje zarówno te popularne, jak również egzotyczne okazy, których próżno szukać w innych sklepach.

 

Ze względu na epidemię koronawirusa podczas całego wydarzenia obowiązują środki ostrożności dla targowisk, bazarów i sklepów zgodne z wytycznymi rządowymi, czyli: dezynfekcja rąk na wejściu, obowiązkowy dystans, limit klientów, obowiązek zakrywania ust i nosa.


Organizatorzy zapraszają w sobotę  od godz. od 8:00 do 20:00 oraz w niedzielę od 8:00 do 18:00.  Wstęp wolny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

#CodziennieWieszWięcej

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe