Urząd pracy wznawia nabór wniosków na staże

  • 13.05.2021, 15:38
  • #TwojeŹródłoInformacji
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Od poniedziałku (17 maja) Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim wznawia nabór wniosków na staże.

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim rusza z kolejnym naborem wniosków na staże w tym roku. Z tej formy aktywizacji zawodowej będzie mogło skorzystać 200 osób.

Ze stażu mogą skorzystać zarówno osoby do 30 roku życia jak i po 30 roku życia. W 2021 roku umowy stażowe zostały wydłużone z trzech na cztery miesiące.  

Wnioski o organizację stażu można składać do skrzyni podawczej Urzędu lub za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej Urzędu oraz na skrzynkę e-mail Urzędu (wniosek musi posiadać bezpieczny podpis elektroniczny weryfikowany za pomocą ważnego kwalifikowanego certyfikatu).

-informacja przekazana przez PUP w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Przyjmowanie wniosków rozpoczyna się 17 maja i potrwa do 21 maja. 

Równolegle pracownicy urzędu pracy będą przyjmowali zgłoszenia do udziału w projekcie „Od bierności do zawodowej aktywności”, skierowanego do osób poniżej 30 roku życia. 

Zapraszamy pracodawców do składania wniosków o organizację prac interwencyjnych w ramach projektu „Od bierności do zawodowej aktywności" (dla osób bezrobotnych poniżej 30 roku życia) od dnia 17.05.2021r.

-informacja przekazana przez PUP w Ostrowcu Świętokrzyskim.

[ZOBACZ WIDEO]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

#TwojeŹródłoInformacji

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe