„Dajemy drugie życie ubraniom" - ratujemy Eryczkę przed kalectwem

  • 11.05.2021, 15:36
  • Błażej Macias
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Fundacja „Bo w Nas Jest Moc" już nie jednokrotnie pomagała dzieciom i rodzicom, których dotknęła choroba lub inna życiowa tragedia. Teraz pomóc można kupując ubrania podczas zorganizowanego kiermaszu, z którego środki zostaną przeznaczone na operacje dla małej Eryczki.

Pomagać można na wiele sposobów, uprawiając sport, oddając plastikowe nakrętki lub zalegające w portfelu grosze. To tylko kilka z inicjatyw jakie promuje i realizuje Fundacja „Bo W Nas Jest Moc”, która od poniedziałku 10 maja prowadzi również kiermasz z używaną odzieżą. Kiermasz prowadzony jest w myśl „Nic się nie marnuje”. Ubrania zamiast lądować w śmieciach dostają tu drugie życie, a można tu znaleźć wszystko, od markowej odzieży dla dzieci i dorosłych po eleganckie obuwie.

Cel tej inicjatywy jest jeden i bardzo konkretny – środki zebrane ze sprzedaży trafią na zbiórkę dla Eryczki, podopiecznej fundacji, która urodziła się z rzadka wadą prawej nogi. Koszt operacji wydłużania nóżki wyceniany jest na ok 250 tys zł.

Kiermasz potrwa do 15 maja, a fundację można odwiedzać w dni robocze w godzinach od 9.00 – 15.00 i w sobotę 10.00 -12.00. Na tym nie koniec, podopiecznych fundacji można również wspierać za pośrednictwem internetowego bazarku charytatywnego, gdzie prowadzone są licytacje różnego rodzaju fantów, z których środki przekazywane są dla ponad 20 podopiecznych fundacji z całej Polski. Aby pomagać można również przynieść do biura plastikowe nakrętki, a szkoły mogą brać udział w akcji „Pomaganie za grosze” – ramach której każda placówka otrzyma swoją skarbonkę gdzie każdy będzie mógł się pozbyć zbędnych miedziaków.[ZOBACZ WIDEO]

Błażej Macias

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe