W ZSS można wypożyczyć specjalistyczny sprzęt

  • 26.04.2021, 10:03
  • #TwojeŹródłoInformacji
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Zespól Szkół Specjalnych w Ostrowcu Świętokrzyskim prowadzi wiele działań, które mają uspołecznić i zaktywizować osoby niepełnosprawne. Kolejną formą wsparcia jest bezpłatna wypożyczalnia sprzętu.

Zespół Szkół Specjalnych od dwóch lat współpracuje z Fundacją Eco Textil, owocem wspólnych działań było m.in. uruchomienie wypożyczalni specjalistycznego sprzętu. Rowery trójkołowe czy wózki inwalidzkie do najtańszych nie należą, wielu osób niepełnosprawnych po prostu nie stać na zakup takich urządzeń dlatego wypożyczalnia w Zespole Szkół Specjalnych nie pobiera żadnych opłat.  Wypożyczalnia w Zespole Szkół Specjalnych już od początku swojego istnienia cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. 

Informacje o dostępności sprzętu i warunkach jego wypożyczenia dostępne są w sekretariacie Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowcu Świętokrzyskim. Z uwagi na obezna sytuację epidemiologiczną zalecany jest kontakt telefoniczny z pracownikami placówki. 

[ZOBACZ MATERIAŁ WIDEO]

 

 

 

 

 

 

 

 

.....

#TwojeŹródłoInformacji

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe