Punkt szczepień masowych przygotowany

  • 21.04.2021, 16:02
  • #TwojeŹródłoInformacji
Punkt szczepień masowych przygotowany

Podziel się:

Oceń:

Najprawdopodobniej od poniedziałku 26 kwietnia rozpoczną się szczepienie masowe dla społeczeństwa. Samorządom wydano dyspozycję aby utworzyć punkty szczepień masowych. Na terenie powiatu ostrowieckiego jako takie miejsce wyznaczono Centrum Kształcenia Ustawicznego przy ulicy Sandomierskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jak poinformował doktor Adam Karolik, pielęgniarki pod okiem lekarzy będą mogły szczepić nawet 500 pacjentów dziennie.  Dyrekcja szpitala zapowiada, że w przypadku kiedy będzie taka potrzeba zespoły szczepienne mogą pracować nawet na dwie zmiany, aby jak najszybciej zaszczepić społeczność powiatu ostrowieckiego. Punkt szczepień powstał dzięki szybkim i skoordynowanym działaniom, a przede wszystkim współpracy. W utworzenie punktu zaangażowało się Starostwo Powiatowe, Gmina Ostrowiec Świętokrzyski i Zespół Opieki Zdrowotnej. 

Lokalizacje, logistyka, zespoły szczepienne, wszystko jest przygotowane jednak kluczowe jest to czy dostawy szczepionek będą adekwatne do zapowiadanych przez rząd. 

#TwojeŹródłoInformacji

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anka
Anka 17.06.2021, 09:52
Nie polecam, wieczna kolejka. Obsuwa 1,5h! I przy 1 i 2 dawce.

Pozostałe