Pilnie potrzebna krew dla policjanta

  • 16.04.2021, 13:54
  • #LOKALNA.TV
Pilnie potrzebna krew dla policjanta fot. KPP w Opatowie

Podziel się:

Oceń:

Opatowscy Policjanci apelują o oddawanie krwi dla swojego, emerytowanego kolegi Krzysztofa Nowickiego, który przebywa w Zespole Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Krew można oddać w dowolnej stacji krwiodawstwa podając, że donacja odbędzie się z przeznaczeniem dla Krzysztofa Nowickiego, który przebywa obecnie w Szpitalu w Ostrowcu Świętokrzyskim na oddziale Wewnętrznym II.  Jego stan jest bardzo ciężki. Grupa krwi honorowego dawcy nie ma znaczenia. Każda jest ważna i potrzebna.

Krzysztof Nowicki służbę w Policji zakończył na stanowisku pomocnika dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Opatowie. Kiedy żegnał się z mundurem nie tak wyobrażał sobie spędzanie czasu na emeryturze. W domu czeka na niego rodzina. Z nadzieją, że dane im będzie zobaczyć jeszcze męża i ukochanego tatę. W relacjach koleżeńskich Krzysztof to człowiek o gołębim sercu. Dajmy mu szansę na to by mógł jeszcze cieszyć się życiem.

mówi - mł. asp. Katarzyna Czesna - Wójcik, oficer prasowy KPP w Opatowie.

Krwi nie da się wyprodukować, ale można się nią podzielić i w taki sposób pomóc tym którzy jej potrzebują. 

#LOKALNA.TV

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe