Szkoła Muzyczna prowadzi rekrutację do 19 maja

  • 13.05.2021, 10:33 (aktualizacja 13.05.2021, 10:52)
  • #TwojeŹródłoInformacji
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Fortepian, perkusja, klarnet, saksofon, skrzypce, gitara, akordeon, flet poprzeczny, na tych instrumentach można nauczyć się grać w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Ostrowcu Świętokrzyskim, choć ostatni rok na dla edukacji artystycznej nie był łaskawy. Nauka gry na instrumentach na odległość do najłatwiejszych nie należy.
Szkoła Muzyczna w Ostrowcu od wielu lat kształci młodych artystów, którzy osiągają sukcesy, teraz pojawiła się szansa dla kolejnej grupy dzieci i młodzieży aby rozwinąć skrzydła bowiem placówka prowadzi rekrutację na nowy rok szkolny. Na 20 i 21 maja zaplanowano przesłuchania wstępne dla kandydatów. Za nim jednak wstępne przesłuchania, to trzeba dopełnić formalności. 
Odpowiednie dokumenty i wnioski należy złożyć najpóźniej do 19 maja. Po przesłuchaniach praconicy Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia opublikują listę przyjętych uczniów. 

 

 

 

 

 

_________________________________________________________________

#TwojeŹródłoInformacji

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe