Policja zatrzymała poszukiwanego pasera

  • 09.04.2021, 10:32
  • Źródło: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim
Policja zatrzymała poszukiwanego pasera KPP Ostrowiec świętokrzyski zatrzymanie pasera

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy zatrzymali wczoraj 40-latka. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Teraz mieszkaniec naszego miasta najbliższe 3 miesięcy spędzi w areszcie za popełnione przestępstwo paserstwa.

Wśród wielu różnych czynności policyjnych, które na co dzień wykonują policjanci jest również zatrzymywanie osób poszukiwanych. Takie osoby bardzo rzadko czekają na funkcjonariuszy w swoich domach. Ukrywając się, zmieniają miejsca pobytu, aby utrudnić lub opóźnić wykonanie czynności karnych lub administracyjnych ze swoim udziałem. Zatrzymywanie osób poszukiwanych często jest poprzedzone długimi i żmudnymi ustaleniami.

Wczoraj kilka minut po godzinie 7, policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili miejsce przebywania osoby poszukiwanej do odbycia kary 3 miesięcy pozbawienia wolności. 40-letni ostrowczanin poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mężczyzna musi odpowiedzieć za przestępstwo paserstwa.

- informuje asp. Ewelina Wrzesień, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim

 

 

 

 

 

Źródło: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe