Zmarł Grigor Szaginian

  • 04.02.2021, 09:42
  • #LOKALNA.TV
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Grigor Szaginian urodził się 25 maja 1958 roku w Dniepropietrowsku. Do Polski przyjechał z Armenii w 1991 roku. Z wykształcenia był lekarzem psychiatrą, ukończył Instytut Medyczny w Erewaniu. Od wielu lat związany był z Ostrowcem Świętokrzyskim, gdzie prowadził swój gabinet lekarski. Grigor Szaginian był radnym Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego III, IV, V i VI kadencji.  

W ostatnim czasie Grigor Szaginian przebywał w szpitalu. Zmarł w wieku 63 lat. 

#LOKALNA.TV

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
JW
JW 09.02.2021, 21:19
Niezastapiony...dziekuje za wszystko
ZARZĄD Koła PZN w Ostrowcu Św.
ZARZĄD Koła PZN w Ostrowcu Św. 08.02.2021, 13:57
Zarząd Polskiego Związku Niewidomych Koło w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz Podopieczni składają wyrazy współczucia z powodu śmierci Pana Grigora Szaginiana.
Agnieszka ze Skarżyska
Agnieszka ze Skarżyska 07.02.2021, 19:45
Serce pęka, cudowny, ciepły człowiek, dziękuje Panie doktorze za wszystkie mądre rady
Joanna
Joanna 05.02.2021, 21:01
Wspanialy czlowiek o wielkim sercu
Ola
Ola 05.02.2021, 10:52
Smutek mej duszy nie do opisania,Spoczywaj w POKOJU PANIE DOKTORZE.Przecudowny czlowiek, wyrozumialy,, z uwaga sluchal pacjeta, Otoczony aura madrosci, spokoju, mily i ogromnie empatyczny, Czlowiek z wielka wartoscia.Niewyobrazalny zal.........
.
. 05.02.2021, 05:23
(*)
Tomek
Tomek 05.02.2021, 00:16
Jestem bardzo szczęśliwy, że w swoim życiu mogłem spotkać kogoś takiego jak ON (poznaliśmy się w 1989 roku w Erewaniu).
Arog
Arog 04.02.2021, 22:26
To nie byl Polak a tym bardziej nie Ostrowiak i szkoda gadać tyle na ten temat
TK
TK 05.02.2021, 00:40
Ale gdybyś zachorował , to nie miałbyś problemu, żeby udać się po pomoc do dra Szaginiana?
Gość
Gość 04.02.2021, 22:45
Wiesz co Arog? Wyjedź i nie rób Ostrowcowi wstydu...
I.
I. 04.02.2021, 21:37
Czy wiadomo cos nt. Daty i miejsca ceremonii pogrzebowej?
[*]
[*] 04.02.2021, 19:29
piękny film, który zostawi ślad w naszej pamięci, ale niestety nie zastąpi nam nikt pana doktora, który nie odmówił nigdy i nikomu pomocy.
...
... 04.02.2021, 16:34
Wydawało mi się, że lekarze byli szczepieni na COVID-19 w pierwszej kolejności w tzw. grupie ZERO. Może pierwszeństwo szczepień nie dotyczyło lekarzy z praktyk prywatnych? R.I.P.
Olka
Olka 05.02.2021, 10:29
Ciekawe właśnie czy był szczepiony. To czy prywatna praktyka nie ma znaczenia. A może to jakieś powikłanie po szczepieniu,?Ale tego to chyba nikt się nie dowie. 17 grudnia pokaslywal i narzekał na problemy z krtania. Na pytanie, że to może korona wirus odpowiedział, że nie bo jest po teście i robi je regularnie z uwagi na dobro pacjentów.
michal
michal 04.02.2021, 17:33
Nie wypowiadaj się więcej.
Anka.
Anka. 04.02.2021, 16:13
Dr.Grigor Szaginian był bardzo mądrym, cudownym, miłym i wyrozumiałym lekarzem, nie potrafił odmówić nikomu w potrzebie, pracował ponad swoje siły. Wspaniały człowiek.Wielki smutek i żal.
Czesław
Czesław 04.02.2021, 16:08
Wybitny polityk, doskonały lekarz, wrażliwy człowiek [*]
Mirka
Mirka 04.02.2021, 15:58
Piękne słowa kolegów, ale ból ogromny, strata nie do opisania. Żegnaj nasz Doktorze Grzegorzu
kathi
kathi 04.02.2021, 15:56
Ogromna strata .... wspaniały człowiek i bardzo dobry lekarz ,
Gawrik
Gawrik 04.02.2021, 15:08
Pomógł mi naprawdę dużo... Odszedł nagle i za wcześnie. Przez swoją życzliwość i sympatię był trochę nieostrożny, bo jeszcze miesiąc temu witał się uściskiem dłoni, a to w obecnej dobie pandemii mogło okazać się zgubne.
Żegnaj Przyjacielu
Pacjentka
Pacjentka 04.02.2021, 12:40
Wielka strata, bardzo przykro!
AB
AB 04.02.2021, 11:58
Cześć Jego Pamięci... Wszyscy - Ostrowiec, cały region i my tutaj straciliśmy prawdziwego Przyjaciela. Mądry i dobry człowiek. Czy ktoś umie dać więcej?
BD
BD 04.02.2021, 11:34
Trudno uwierzyć. Cudowny, mądry człowiek. Wyjątkowy i dobry. Żegnaj Panie Doktorze.
Halina
Halina 04.02.2021, 11:28
Tak strasznie mi przykro z powodu śmierci Pana Doktora. Taki wspaniały człowiek.straszny żal!!!

Pozostałe