Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia

  • 27.01.2021, 14:32
  • #LOKALNA.TV
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

27 stycznia obchodzimy Dzień Pracowników Publicznych Służb Zatrudnienia. Pracownikom Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim składamy serdeczne życzenia, życzymy również realizacji wszystkich planów na ten rok. 

Święto Pracowników Publicznych Służb Zatrudnienia zostało ustanowione w 2010 roku, święto upamiętnia podpisanie „Dekretu o organizacji państwowych urzędów pośrednictwa pracy i opieki nad wychodźcami, w dniu 27 stycznia 1919 roku, przez Naczelnika Państwa Józefa Piłsudskiego”. Obecnie dokument ten jest powszechnie uznawany za początek Publicznych Służb Zatrudnienia w Polsce.

 

#LOKALNA.TV

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe