Ostatnia chwila aby zostać wolontariuszem WOŚP

  • 19.01.2021, 12:27
  • Bartek Gębusia
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Do 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostało niewiele czasu, to już ostatnia chwila aby zarejestrować się jako wolontariusz w ostrowieckim sztabie. Zapisy przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej www.iwolontariusz.wosp.org.pl. Dodatkowe informacje dostępne są także bezpośrednio w ostrowieckim sztabie. Do tej pory zarejestrowało się ponad 160 osób chętnych do kwestowania 31 stycznia, a wszystkich miejsc jest blisko 300.

Najważniejszy cel to pomaganie, a w tym roku celem finału jest zbiórka funduszy na wsparcie polskiej medycyny, a konkretnie oddziałów laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Ostrowiecki sztab działa i co raz więcej osób deklaruje swoją pomoc, coraz więcej mieszkańców ofiaruje gadżety na internetowe licytacje.

W wielu punktach na mapie Ostrowca świętokrzyskiego można znaleźć także stacjonarne puszki do kwesty  i właśnie tam można dorzucić swoją cegiełkę. 

Po raz czwarty z Wielką Orkiestrą Świątecznej pomocy zagra Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy „OstroBiec”, które jest organizatorem biegu „Policz się z cukrzycą”. Organizatorzy biegu przyjmują zapisy w formie internetowej, za pośrednictwem specjalnego formularza. Link znajduje się w wydarzeniu na Facebooku.

Wydarzenie odbędzie się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Gutwin i rozpocznie się o godzinie 8:30, a potrwa do około 12:00.  Zaraz po nim odbędzie się wspólne charytatywne morsowanie, w Ostrowcu Świętokrzyskim wydarzenie odbędzie się po raz pierwszy.

31 stycznia gramy lokalnie i pomagamy globalnie. 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, rozmowy z wolontariuszami, wydarzenia towarzyszące i koncerty będą transmitowane przez Lokalną.TV.

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe