Ruszyły sportowe zajęcia edukacyjne na stoku i lodowisku

  • 15.01.2021, 15:01
  • Błażej Macias
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Szwajcaria Bałtowska zaprasza  na „Sportowe Zajęcia Edukacyjne”, w ramach których,  dzieci i dorośli mogą podszkolić się w jeździe na łyżwach, nartach i snowbordzie.

Dziś ruszają „Sportowe Zajęcia Edukacyjne”, czyli lekcje łyżwiarstwa a jutro rozpoczną się zajęcia z jazdy na nartach i snowbordzie w slalomie.

- mówi Monika Pękala z Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.

Stoki naśnieżone, lodowisko przygotowane, a pomimo panujących obostrzeń wszystko zostało przygotowane zgodnie z prawem. Nad uczestnikami zajęć czuwać będą instruktorzy, obowiązywać będzie pełen reżim sanitarny i dystans społeczny.

Jesteśmy po wielu konsultacjach z prawnikami, całe wydarzenie jest całkowicie zgodne z prawem. O naszej decyzji poinformowaliśmy zarówno policję i sanepid, liczymy również na wsparcie i współpracę z tymi służbami. Zajęcia odbywają się pod czujnym okiem instruktorów.

- dodaje Monika Pękala.

Możliwość prowadzenia zajęć edukacyjnych to małe światełko w tunelu dla tego typu działalności. Ubiegły rok był dla właścicieli Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego okresem trudnym, straty poniesione wyniku pandemii i obostrzeń są ogromne.

To nie jest zaskoczenie, od zeszłego roku jest nam bardzo trudno. Brak opadów śniegu, pierwsza fala pandemii i dopiero w okresie letnim udało nam się uzyskać pierwsze dochody. Później niestety pojawiła się druga fala pandemii. To naprawdę spowodowało ogromne stary.

- informuje Monika Pękala.

Każdy uczestnik zajęć, jest zobligowany do podpisania oświadczenia. Zgodnie z regulaminem ośrodka, poza godzinami otwarcia i trwania zajęć obowiązuje bezwzględny zakaz przebywania na stokach narciarskich.

 

Błażej Macias

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anna
Anna 21.01.2021, 16:04
Na jakiej podstawie moga odbywac sie takie zajecia?

Pozostałe