Nadinsp. Paweł Dzierżak nie jest już Komendantem Wojewódzkim Policji

  • 08.01.2021, 08:42
  • #TwojeŹródłoInformacji
Nadinsp. Paweł Dzierżak nie jest już Komendantem Wojewódzkim Policji fot. Świętokrzyska Policja nadinsp. Paweł Dzierżak/fot. Świętokrzyska Policja

Podziel się:

Oceń:

Kilka dni temu zapadła decyzja o zmianach kadrowych w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Kielcach. Nadinspektor Paweł Dzierżak, który dotychczas pełnił funkcję szefa świętokrzyskich policjantów przenosi się do Warszawy, gdzie aktualnie jest pełniącym obowiązki Komendanta Stołecznego Policji. Po dwóch latach stanowisko nadinspektora Pawła Dzierżaka, decyzją Komendy Głównej Policji, przejął inspektor Jarosław Tokarczyk i to on obecnie dowodzi świętokrzyskimi funkcjonariuszami.  W czwartek, 7 stycznia w Kielcach nastąpiło oficjalne pożegnanie generała Dzierżaka, w którym uczestniczyli m.in. włodarze województwa świętokrzyskiego. 

#TwojeŹródłoInformacji

Zdjęcia (5)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe