Od bierności do zawodowej aktywności

  • 07.01.2021, 14:43
  • #TwojeŹródłoInformacji
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Brak doświadczenia zawodowego to ogromny problem w znalezieniu pracy zwłaszcza wśród młodych osób, które często nie mogąc znaleźć zatrudnienia wyjeżdżają do większych miast, a nawet zagranicę. Zerkając w statystyki w powiecie ostrowieckim zarejestrowanych jest około 1000 osób młodych, pozostających bez pracy z czego ponad połowa nie posiada doświadczenia zawodowego.
Nowy program pod hasłem „Od bierności do zawodowej aktywności” realizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim to szansa dla młodych, bezrobotnych osób, bez doświadczenia zawodowego. Każdy, kto pozostaje bez pracy i ma nie więcej niż 30 lat może skorzystać ze wsparcia. Osoby chętne do udziału w projekcie proszone są o kontakt z doradcą zawodowym Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Szczegółowe informacje
Paweł Guliński
e-mail: [email protected]
tel. 41 265 42 08
Messenger: facebook.com/PUPOstrowiec

Realizacja projektu nie byłaby możliwa gdyby nie współpraca z lokalnymi przedsiębiorcami. W czasie realizacji projektu pomocą w sumie objętych zostanie 90 osób. Warunkami jakie należy spełnić aby przystąpić do programu jest status osoby bezrobotnej, zarejestrowanej w urzędzie pracy, wiek od 18 do 29 lat i przede wszystkim chęci do podjęcia pracy i rozwoju zawodowego.

#TwojeŹródłoInformacji

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe