MOSiR: Odwołujemy turnieje świąteczno – noworoczne

  • 28.12.2020, 12:08
  • CodziennieWieszWięcej
MOSiR: Odwołujemy turnieje świąteczno – noworoczne zdjęcie poglądowe z archiwum LOKALNA.TV

Podziel się:

Oceń:

Od poniedziałku 28 grudnia wchodzi w życie rozporządzenie Rady Ministrów z 21 grudnia 2020 r., zgodnie z którym do 17 stycznia 2021 r. będą obowiązywać nowe regulacje w obszarze sportu w ramach walki z koronawirusem. Od 28 grudnia organizacja współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych i wydarzeń sportowych jest dopuszczalna wyłącznie w przypadku sportu zawodowego. W związku z tym,  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim zdecydował o odwołaniu zaplanowanego na 31 grudnia oraz 2-3 stycznia XI Świąteczno – Noworocznego Turnieju Tenisa Stołowego.

Odwołany zostaje również XII Noworoczny Turniej Piłki Nożnej, w ramach którego rozgrywki zaplanowane były na 6 stycznia 2021 roku.

Do organizacji wymienionych imprez wrócimy w przypadku zmiany obowiązujących zasad

- czytamy w komunikacie otrzymany z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

 

CodziennieWieszWięcej

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe