BAŁTÓW: Rok 2021 będzie rokiem ważnych inwestycji

  • 16.12.2020, 14:12
  • Bartek Gębusia
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Gmina Bałtów i Gmina Ćmielów to dwa jedyne samorządy, które otrzymały wsparcie finansowe w drugim rozdaniu środków w ramach Funduszu Inwestycji Lokalnych. Dla Bałtowa informacja o przyznaniu ponad 3 milionów złotych to ogromna szansa na rozwój. 
Dzięki środkom finansowym, na terenie gminy Bałtów przeprowadzone zostaną trzy ważne inwestycje. Mianowicie: przebudowa i rozbudowa sieci wodociągowej w miejscowości Maksymilianów, opiewająca na 550 tysięcy złotych, kolejno rozbudowa budynku gospodarczego w Skarbce, gdzie mieści się Zakład Usług Komunalnych dbający o porządek w gminie i na ten cel zabezpieczono 800 tysięcy złotych, trzecią i najbardziej kosztowna inwestycją jest budowa kanalizacji w Okole, na ten cel gmina otrzymała 2 miliony złotych dofinansowania. Pieniądze z Funduszu Inwestycji Lokalnych mają być również impulsem dla przedsiębiorców, zwłaszcza w obecnym czasie, gdy sytuacja gospodarcza jest po prostu zła. 
Jak zapewnia wójt Hubert Żądło, procedury przetargowe niebawem ruszą, a roku 2021, dla Gminy Bałtów będzie rokiem ważnych inwestycji. 

[ZOBACZ MATERIAŁ WIDEO]

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe