ĆMIELÓW: Muzyczna Jesień z Domem Kultury

  • 09.10.2020, 11:12
  • Bartek Gębusia
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W gminie Ćmielów nie brakuje ludzi młodych i zdolnych, zainteresowanych rozwojem, również tym artystycznym. Wśród mieszkańców Ćmielowa jest Adrianna Jagodzińska, która uwielbia muzykę i uczy się śpiewać pod okiem instruktorki Domu Kultury im. Witolda Gombrowicza. 

Uczymy się śpiewać i poszerzać skalę głosu. Najpierw mamy rozgrzewkę przy pianinie, często też na stojąco jakieś ćwiczenia. 

mówi - Adrianna Jagodzińska 

Czas pandemii, zamknięcia instytucji kultury utrudnił pobieranie lekcji śpiewu. Jednak podopieczni Domu Kultury szybko nadrabiają zaległości.  Uczniowie pani Moniki Gryzki, po raz pierwszy zaprezentowali podczas „Muzycznej Jesieni”, wydarzenia zorganizowanego dla mieszkańców. W debiutanckim koncercie zaprezentowali się wokaliści, a także instrumentaliści. 
Z myślą o zdolnej młodzieży, dyrekcja Domu Kultury im. Witolda Gombrowicza podjęła szereg zmian organizacyjnych aby urozmaicić ofertę i zachęcić mieszkańców do artystycznego rozwoju.  W miarę potrzeb mieszkańców oferta Domu Kultury jest modyfikowana i poszerzana. Obecnie ze wszystkich zajęć korzysta ponad 50 mieszkańców, być może koncert „Muzyczna Jesień” zachęci tych nieprzekonanych do odwiedzenia Domu Kultury i uczestniczenia w zajęciach.

Bartek Gębusia

Zdjęcia (10)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe