MHA: Rozstrzygnięto przetarg na wystawę stałą

  • 06.10.2020, 13:55
  • Bartek Gębusia
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Muzeum Historyczno-Archeologiczne w Ostrowcu Świętokrzyskim zmienia się, zarówno w Pałacu Wielopolskich w Częstocicach jak i w podziemnej trasie turystycznej w rezerwacie Krzemionki prowadzone są remonty, a już niebawem rozpocznie się przygotowywanie wystawy stałej.  Pierwsze postępowanie przetargowe na wykonanie wystawy zostało unieważnione, w związku ze zbyt wysokimi ofertami. Ostatecznie w postępowaniu przetargowym wyłoniona została firma, która wykona wystawę za około 3 miliony 100 tysięcy złotych. Całość przedsięwzięcia realizowana jest w tzw. trybie „zaprojektuj i wybuduj”. Obecnie powstaje projekt wystawy.

Projekt „Zwiększenie dostępności do Muzeum Historyczno-Archeologicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim poprzez poprawę infrastruktury Muzeum Archeologicznego i Rezerwatu Krzemionki oraz Pałacu Wielopolskich” ma zakończyć się w czerwcu przyszłego roku. 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe