Kamil Kosno wyjeżdża na operację

  • 14.09.2020, 14:34
  • Bartek Gębusia
Kamil Kosno wyjeżdża na operację
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Ostrowczanie pokazali, że mają ogromne, dobre serca i są chętni do tego aby pomagać. Wszyscy łączą siły dla ośmioletniego Kamila Kosno, który musi przejść operację wszczepienia implantu ślimakowego w prawym uchu. W sobotę zorganizowano zbiórkę funduszy podczas turnieju charytatywnego.Po zakończeniu turnieju przeprowadzone zostały również licytacje gadżetów sportowych, z których dochód w całości został przeznaczony na leczenie chłopca. Dzięki tej inicjatywie udało się zebrać ponad 2 i pół tysiąca złotych, a podczas wyjątkowej „Giełdy Przydasiów” w Częstocicach konto chłopca zostało zasilone ponad 4 tysiącami złotych.  Dla dzieci i młodzieży przygotowano różnorodne atrakcje. Gry i zabawy zręcznościowe, malowanie twarzy, można było zrobić ogromne bańki mydlane czy skorzystać z dmuchanego zamku, zajęcia manualne poprowadziły panie z ostrowieckiego „Promyka”. Kamilek Kosno jest uczniem „Promyka”, zarówno dyrekcja jak i nauczyciele chłopca mocno go wspierają i kibicują.

W organizację wydarzeń włączyło się mnóstwo osób, firm i instytucji, wszyscy w jednym celu - aby pomóc Kamilkowi. Już jutro chłopiec wyjeżdża na długo wyczekiwaną i upragnioną operację, zabieg zaplanowano na 16 września. 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe