MHA: Z wizytą w mrowisku

  • 31.08.2020, 10:04
  • Bartek Gębusia
MHA: Z wizytą w mrowisku

Podziel się:

Oceń:

Pracownicy Muzeum Historyczno-Archeologicznego i Rezerwatu Krzemionki 5 września zapraszają wszystkich mieszkańców regionu na warsztaty edukacyjne pt.: „Z wizytą w mrowisku”. Zajęcia to kolejne wydarzenie w ramach cyklu Sobota w Muzeum. Tym razem spotkanie poprowadzi Beata Celebańska.

Podczas spotkania „zajrzymy do mrowiska”, aby sprawdzić czy mrówki są rzeczywiście tak pracowite jak w powiedzeniu oraz dowiemy się kto rządzi w mrowisku. Postaramy się zgłębić życie i zwyczaje tych niezwykłych owadów. Dowiemy się również wielu ciekawostek o mrówkach, np.: czym oddychają, skoro nie mają płuc, w jaki sposób słyszą nie mając uszu, czy potrafią pływać oraz o mrówkach niewolnikach itp. Elementem zajęć będzie również warsztat plastyczny.

mówi - Beata Celebańska - pracownik Muzeum Historyczno-Archeologicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim

Przypominamy, że w związku z sytuacją epidemiczną w kraju obowiązuje rezerwacja miejsc na zajęcia, której można dokonać kontaktując się z Muzeum drogą mailową bądź telefoniczną. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 11:00 w Rezerwacie Krzemionki. Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie internetowej Muzeum Historyczno-Archeologicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe