Slam poetycko-prozatorski zorganizowała ostrowiecka biblioteka

  • 28.08.2020, 12:15
  • Agnieszka Cybulska
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

27 sierpnia Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowcu Świętokrzyskim zorganizowała slam poetycko-prozatorski. Pisarze amatorzy mieli możliwość zaprezentowania swojej dotychczas nigdzie nie publikowanej twórczości. Chęć pisania własnych utworów, z obserwacji pracowników ostrowieckiej biblioteki, rodzi się w sercu, zwłaszcza u tych osób, które kochają książki. Przyszli pisarze często zaczynają przygodę z pisaniem od publikacji w internecie, gdzie zamieszczają swoje utwory lub piszą np, blogi. W ten sposób zyskują coraz większą popularność a często także są zauważani przez wydawnictwa.

W przestrzeniach ostrowieckiej biblioteki pisarze amatorzy również mogą "wyjąć z szuflady" swoją twórczość i podzielić się nią.  Slam do dobra okazja do wymiany doświadczeń i pierwszych recenzji, co potwierdziło czwartkowe spotkanie.

Agnieszka Cybulska

Zdjęcia (8)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe