Trwają zapisy do 2. rundy MosirGutwinRun 2020

  • 22.07.2020, 16:22
  • Bartek Gębusia
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Druga runda VIII już cyklu „MosirGutwinRun - Półmaraton i Maraton na raty” już 26 lipca. W wydarzeniu można wystartować w biegach na dystansach ok. 10 i 5 km oraz w marszu nordic walking na dystansie około 5 kilometrów. Inauguracja MosirGutinRan odbyła się 5 lipca. 
Uczestnicy 1. rundy nie muszą już wypełniać pełnego formularza, zawierającego dane osobowe. Wystarczy odnaleźć się na liście, wcisnąć przycisk obok swojego nazwiska i w uproszczonym formularzu, do którego zostanie się przeniesionym, wybrać dla siebie konkurencję 2. rundy i potwierdzić udział. Ta sama procedura czeka na osoby zapisane na 1. rundę, ale niezakwalifikowane do startu z powodu przekroczonego limitu uczestników.
Zaproszenie do biegania ostrowiecki MOSiR adresuje do wszystkich mieszkańców miasta i powiatu. Od 17 do 24 lipca (do godziny 8:00) trwają zapisy na drugą rundę MosirGutwinRun 2020. Zapisy prowadzone są drogą elektroniczną. 

Odbiór numerów startowych następuje w dniu biegów na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Gutwin”. Wszelkie szczegółowe informacje, terminy, numery telefonów do organizatorów dostępne są na stronie internetowej OstrowieBiega.pl.

LOKALNA.TV objęła to wydarzenie patronatem medialny. 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe