Nowe fakty w sprawie śmierci 20-latka

  • 22.07.2020, 12:13
  • Bartek Gębusia
Nowe fakty w sprawie śmierci 20-latka
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Daniel K. usłyszał zarzut zabójstwa 20-letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego.

Przypomnijmy, w niedzielę rano jedna z mieszkanek miasta spacerując z psem na łąkach za kościołem pw. Miłosierdzia Bożego w osiedlu Ogrody znalazła ciało 20-letniego ostrowczanina. W tej sprawie początkowo zatrzymane zostały 3 osoby, dwie z nich złożyły wczoraj tj. 21 lipca zeznania po czym zostały zwolnione do domu.  W oparciu o zgromadzony materiał dowodowy, a w tym m.in. wyniki czynności prowadzonych na miejscu ujawnienia zwłok, wstępne wyniki sekcji zwłok oraz pozostały materiał dowodowy; głównie w oparciu o zeznania świadków prokurator przedstawił zarzut 21-letniemu Danielowi K.

Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa pokrzywdzonego. Dodatkowo jest to zarzut przedstawiony w recydywie. Podejrzane był już krany i odbył karę pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko życiu i zdrowiu.

mówi - Daniel Prokopowicz - rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Kielcach

Do Sądu Rejonowego w Ostrowcu Świętokrzyskim trafił wniosek o tymczasowe aresztowanie Daniela K. 

 

Podejrzany nie przyznał się do przedstawionego mu zarzutu, złożył wyjaśnienia, które były sprzeczne z ustalonym stanem faktycznym.

dodaje - Daniel Prokopowicz - rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Kielcach

Sekcja zwłok 20-latka wykazała, że zmarł on na wskutek odniesionych obrażeń  zadanych przez sprawcę w okolice klatki piersiowej, głowy i szyi. 

 

 

Bartek Gębusia

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Xzxzzz
Xzxzzz 23.09.2020, 22:48
niech sie nie przyznaje i tak sąd i policja wie ze to on chyba ze są przy***eni tacy ze *** dadzą wyjść
wosiek
wosiek 23.07.2020, 07:54
Jestem ciekawy jaki wyrok odsiedział za wcześniej popelnione podobne przestępstwo ze odbiera życie tak młodemu chłopakowi jakby życie ludzkie nie miało żadnego znaczenia,powinna byc kara śmierci dla takich zwyrodnialców.Wyrazy wspołczucia dla całej rodziny zamordowanego chłopaka.
stw
stw 22.07.2020, 15:06
Dodam,że to my będziemy jeszcze takiego ... utrzymywać w więzieniu.
Xyz
Xyz 22.07.2020, 14:57
Dożywocie dla tego s***syna!!! Za takie zabójstwo należy się kara śmierci. W tym chorym kraju takie recydywy chodzą na wolności a dobrzy, spokojni ludzie giną w tak bestialski sposób. Ukarane powinny zostać także osoby które nie wezwały pomocy, nie powstzymaly napastnika a z pewnością pomogły w tej zbrodni

Pozostałe