Krzemionki zapraszają na "Motylowy zawrót głowy"

  • 14.07.2020, 13:46
  • Redakcja Lokalna.TV
Krzemionki zapraszają na "Motylowy zawrót głowy"
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Motyle kojarzą się przede wszystkim z wakacjami, ciepłem, delikatnością i pięknem, dlatego już w najbliższą sobotę staną się tematem kolejnych warsztatów z cyklu: "Sobota w Muzeum".

Muzeum Archeologiczne i Rezerwat Przyrody "Krzemionki" zapraszają na spacer celem "polowania" na motyle. Zajęcia odbędą się w sobotę, 18 lipca o godzinie 11.00 na terenie rezerwatu.

To będzie kolejna okazja, aby spotkać zarówno znane, jak i rzadkie okazy motyli. Warsztaty będą nasycone wiedzą o tej niezwykle licznej grupie owadów. Uczestnicy zajęć zostaną wprowadzeni w tajniki życia motyli nocnych czyli tych niezbyt lubianych ale i mało poznanych ciem. Elementem sobotniego spotkania będzie też motylowy warsztat plastyczny.

Koszt zajęć to jedyne 10 zł od osoby. Zainteresowani proszeni są o wcześniejsze zgłoszenie chęci uczestnictwa pod numerami telefonu: 41 330 45 50,  669 970 499 lub mailowo [email protected]. Liczba miejsc jest ograniczona.

Organizatorzy przypominają o obowiązku przestrzegania zasad bezpieczeństwa i ochrony osobistej. Regulamin zajęć dostępny jest na stronie muzeum: http://krzemionki.pl/

Redakcja Lokalna.TV

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe