A. Kryj: Dzień wczorajszy był rzeczywistym świętem demokracji

  • 13.07.2020, 15:34
  • #CodziennieWieszWięcej
Dzień wczorajszy był rzeczywistym światem demokracji
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

[zobacz wideo]

Frekwencja okazała się najwyższą spośród tych frekwencji wyborczych w XXI wieku.

- mówi poseł Andrzej Kryj (PiS) dodając: 

Mówi się, że każde wybory to właśnie święto demokracji. Ten fakt, iż frekwencja okazała się najwyższą spośród tych frekwencji wyborczych w XXI wieku, ale także jeżeli spojrzymy na to , to tylko raz  - w roku 1995 była wyższa w drugiej turze, to pokazuje, iż my wszyscy obywatele coraz bardziej angażujemy się w sprawy publiczne. Ten wynik frekwencyjny daje także bardzo mocny mandat Panu Prezydentowi Andrzejowi Dudzie. Ponad 10 000 000 głosów to naprawdę robi wrażenie.

Każdy z nas idąc do wyborów przyczynił się do tego, że ta frekwencja jest tak wysoka. Więc dziękuję wszystkim, którzy wczoraj skorzystali ze swojego obywatelskiego prawa, którego wynikiem jest wybór pierwszego obywatela Rzeczypospolitej, wybór prezydenta naszego kraju.

 

#CodziennieWieszWięcej

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
st
st 14.07.2020, 11:12
dlaczego zabrakło reakcji na poniżenie prezydenta Ostrowca i mieszkańców miasta ??

Pozostałe