Wotum zaufania i absolutorium dla Jarosława Górczyńskiego

  • 26.06.2020, 18:09
  • Bartek Gębusia
Wotum zaufania i absolutorium dla Jarosława Górczyńskiego
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Stosunkiem głosów 16 „za” i 5 „przeciw" Prezydent Jarosław Górczyński uzyskał wotum zaufania i absolutorium za 2019 rok.

W porządku XXXIII Sesji Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego, która odbyła się w piątek (26 czerwca) znalazł się miedzy innymi punkt dotyczący udzielenia Prezydentowi Jarosławowi Górczyńskiemu wotum zaufania i absolutorium za rok 2019. Głosowanie uchwał było poprzedzone debatą nad Raportem o stanie Gminy Ostrowiec Świętokrzyski. Rada Miasta zatwierdziła sprawozdanie finansowe wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Gminy Ostrowiec Świętokrzyski za 2019 rok. 
1. Uchwała udzielenia wotum zaufania Prezydentowi Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego: za 16 /przeciw 5.
2. Uchwała zatwierdzająca sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Gminy Ostrowiec Świętokrzyski za 2019 roku: za 16 /wstrzymało się 5.
3. Uchwała o udzieleniu absolutorium Prezydentowi Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego za 2019 roku:  za 16 /przeciw 5. 

[wideo]

 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe