„Samochodówka” to „Szkoła z Życiem”

  • 18.06.2020, 14:13
  • Bartek Gębusia
„Samochodówka” to  „Szkoła z Życiem”
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Zaangażowanie uczniów i grona pedagogicznego zostało docenione przez Fundację DKMS, która mianowała Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego do tytułu „Szkoła z Życiem”. 

O pomaganiu, empatii, współdziałaniu dla dobra drugiego człowieka mówi się wiele. Ostrowiecka „Samochodówka” słowa zamienia w czyny. Uczniowie szkoły chętnie angażują się w akcje charytatywne, prozdrowotne, profilaktyczne. 

W lutym tego roku w szkole zorganizowano  „Tydzień profilaktyki”, podczas którego uczniowie rozmawiali ze specjalistami m.in. o uzależnieniach. W Samochodówce przeprowadzono również rejestrację potencjalnych dawców szpiku kostnego, pod patronatem Fundacji DKMS

Pani Anna Gębura, która włożyła wiele serca i pracy w organizację akcji otrzymała od Fundacji DKMS certyfikat „Pedagoga z Życiem”.

Ze strony dyrekcji Samochodówki, padły miłe słowa a także deklaracja, że akcje, inicjatywy, które mają dobry wpływ na młodzież będą organizowane cyklicznie. 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe