#GaszynChallenge ostrowieccy policjanci dla Wojtusia. Znamy kolejne nominacje

  • 12.06.2020, 14:00
  • Bartek Gębusia
tos_1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim wzięli udział w akcji #GaszynChallenge.

Celem akcji #GaszynChallenge jest zebranie środków finansowych na leczenie Wojtusia Howisa chorego na SMA. Chłopiec pochodzi Galewic, a w akcję wsparcia Wojtka włączyły się służby ratunkowe w całej Polsce.  Zasady tego przedsięwzięcia są bardzo proste. Wystarczy wykonać 10 pompek, wpłacić minimum 5 zł na rzecz 18-miesięcznego  Wojtusia Howisa lub w łatwiejszej wersji, zamiast pompek wpłacić minimum 10 zł.Ostrowieckich policjantów nominowali funkcjonariusze z komendy w Starachowicach. 

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim pompowali dla Wojtusia i tym samym wsparli szczytny cel na rzecz walki z jego chorobą. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy włączyć się w tą szlachetną i wyjątkową akcję. Wojtusiowi wszyscy życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Jesteśmy z Tobą i Twoimi rodzicami, trzymamy mocno kciuki!

mówi - asp. Ewelina Wrzesień - Oficer Prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Do wspólnej zabawy w szczytnym celu policjanci z Ostrowca zaprosili Państwową Straż Pożarną w Ostrowcu, Straż Miejską oraz harcerzy z Hufca ZHP Ostrowiec

 

Bartek Gębusia

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dzidek
Dzidek 12.06.2020, 20:07
Ok nasza policja

Pozostałe