Ostrowieckie kino "przeprowadzi się" do Browaru

  • 21.05.2020, 10:45
  • Agnieszka Cybulska
Ostrowieckie kino "przeprowadzi się" do Browaru
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Ministerstwo Zdrowia jeszcze nie zdecydowało się na otwarcie kin. Ostrowieckie Kino Etiuda jest teraz zamknięte.  W związku z planami remontowymi w budynku dawnego ZDK-u, nie wiadomo czy zostanie otwarte jeszcze w budynku przy Alei 3 maja czy tez już w nowym miejscu.   Jak zapowiada Prezydent Górczyński jest plan przeniesienia kina do budynku Ostrowieckiego Browaru Kultury.

Remont budynku, kina Etiuda oznacza zamknięcie kina i m.in klubu "Perspektywy" . W planach nowej aranżacji budynku przy Alej 3 Maja uwzględniono działalność lokalu gastronomicznego. Nie wykluczone, że w miejscu zajmowanym do niedawna przez Galerię Fotografii, która obecnie prowadzi działalność w Ostrowieckim Browarze Kultury, powstanie Kawiarnia Artystyczna.  

Remont Kina Etiuda wpisuje się w program Ostrowiecki Bezpiecznik, który ma  pomóc w walce z trudną sytuacją gospodarczą kraju. Na 18 zadań inwestycyjnych, których realizację przyspieszono, gmina przeznaczy ok 53 mln złotych, oczywiście część pieniędzy (może nawet blisko 50 % tej kwoty) będzie pochodziło ze środków zewnętrznych.

 

zobacz również: 53 mln na 18 zadań zabezpieczy gospodarkę Ostrowca

loadingŁaduję odtwarzacz...

Agnieszka Cybulska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe