Deklaracja radnych KWW J. Górczyńskiego spełniona

  • 07.04.2020, 16:23
  • Bartek Gębusia
Deklaracja radnych KWW J. Górczyńskiego spełniona
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Radni z Komitetu Wyborczego Wyborców Jarosława Górczyńskiego podczas ostatniej sesji Rady Powiatu zadeklarowali swoją pomoc dla ostrowieckiej stacji pogotowia i Zakładu Opieki Zdrowotnej.

Jak radni zadeklarowali, tak zrobili. W Światowy Dzień Zdrowia na ręce pracowników pogotowia i szpitala przekazali środki ochrony osobistej i inne niezbędne produkty w tym niebezpiecznym i trudnym czasie. Nikt nie zastąpi lekarzy, pielęgniarek, diagnostów, ratowników, ale każdy może pomóc. 
Brakuje rękawiczek, maseczki szyją pracownie krawieckie, pracownicy Domu Pomocy Społecznej, harcerze, podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej, bo ludzi o wielkich sercach nie brakuje. Od kilku dni słowa podziękowań płyną do medyków, to dla nich biły dziś o 13:00 brawa, a gesty wdzięczności szczególnego znaczenia nabierają w Światowy Dzień Zdrowia.
Pomoc materialna popłynęła od radnych i od starostwa, które kupiło 600 litrów płynów do dezynfekcji dla pogotowia, szpitala i Domów Pomocy Społecznej. Ale obok pomocy rzeczowej można również ostrowiecki szpital wesprzeć finansowo. 
Ratownicy medyczni, pielęgniarki, lekarze, są na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem, walki trudnej, która trwa i dziś nie znamy odpowiedzi kiedy się skończy, dlatego i nasza pomoc nie powinna mieć końca.

Bartek Gębusia

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
.
. 08.04.2020, 09:02
Pomoc Dzięki :)
A tak przy okazji ustawka przed kamerą :( ech

Pozostałe