Zamknięto parki, place zabaw i strefy aktywności

  • 02.04.2020, 14:26
  • Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji
Zamknięto parki, place zabaw i strefy aktywności

Podziel się:

Oceń:

Gmina Ostrowiec Świętokrzyski podjęła akcję rozmieszczenia tablic informacyjnych o zamknięciu zarządzanych przez siebie placów zabaw dla dzieci, siłowni na świeżym powietrzu oraz parków miejskich.

Tablice z informacjami pojawiły się na ogrodzeniach placów zabaw oraz przy wejściach do parków. Czasowo, aż do odwołania zamknięte zostaje:
? 19 placów zabaw administrowanych przez gminę,
? 4 Otwarte Strefy Aktywności: OSA przy ul. Świętokrzyskiej, w Parku Miejskim, w Parku Fabrycznym, przy ul. W. Sikorskiego
? 3 parki miejskie: Park Miejski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, Park Fabryczny i Park Pałacowy w Częstocicach.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Urząd Miasta podjął również apel do Spółdzielni Mieszkaniowych oraz zarządców wspólnot mieszkaniowych, które mają na swoim terenie place zabaw oraz publiczne tereny zielone, aby podęły podobne działania.

Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe