Strażacy ustawili „wstępną izbę przyjęć” przy szpitalu

  • 24.03.2020, 11:54 (aktualizacja 24.03.2020, 16:15)
  • Bartek Gębusia
Strażacy ustawili „wstępną izbę przyjęć” przy szpitalu
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Środki ostrożności, stosowanie się do zasad kwarantanny, higiena wszystko to ułatwia walkę z koronawirusem. Sprawne i skuteczne działanie to, to na co stawiają służby ratunkowe i personel medyczny.

Kierownictwo ostrowieckiego szpitala korzysta z każdej formy pomocy, jedną z nich jest rozstawiony przez strażaków namiot pneumatyczny, który teraz służyć będzie jako wstępna izba przyjęć dla osób podejrzeniem zakażenia wirusem. To specjalnie przygotowane miejsce jest wyposażone tak aby personel medyczny mógł swobodnie działać. 

Ponadto namiot jest miejscem, które zdecydownie łatwiej zdezynfekować, tym samym chroniąc personel i oddziały szpitalne przed zakażenie. Pamiętajmy jednak o procedurach wyznaczonych przez Ministerstwo Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego, o co apelują służby. 

Zachowując zdrowy rozsądek, przestrzegając zasad bezpieczeństwa Wszyscy tworzymy machinę do walki z epidemią koronawirusa. 

Bartek Gębusia

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe