Pływacy, waterpoliści i trenerzy docenieni za ubiegłoroczne sukcesy

  • 25.02.2020, 13:44 (aktualizacja 25.02.2020, 15:35)
  • Katarzyna Kurek
Pływacy, waterpoliści i trenerzy docenieni za ubiegłoroczne sukcesy
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Trzydziestu uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Świętokrzyskim, otrzymało z rąk starosty ostrowieckiego gratulacje za liczne sukcesy osiągnięte w ubiegłym roku.

Wyróżnieni sportowcy to medaliści Zimowych Mistrzostw Polski w pływaniu oraz waterpoliści. 
Medale i miejsca na podium w przypadku waterpolo, czy sztafet pływackich to sukces zbiorowych - okiem dyrekcji wśród młodych talentów są osoby, zasługujące na szczególne wyróżnienia. 

Duży potencjał na pewno ma Olek Ozga - zawodnik drużyny waterpolo, jeśli chodzi o pływaków to należy uwzględnić takie nazwiska jak: Michał Klimas, Bartek Michta, Jan Lis, Dominik Bielawa 

- dodaje Anna Trojanowska - dyrektor ZSOMS w Ostrowcu Świętokrzyskim 

Pływanie i piłka wodna to jedne z najprężniejszych dyscyplin sportowych w SMS-ie. Dopracowanie odpowiedniego systemu szkolenia i wykwalifikowana kadra trenerska - okazały się być kluczem do sukcesu. Młodzi trenują dwa razy w ciągu dnia co w skali tygodnia daje spore możliwości do pracy. 
Swoje życie ze sportem łączy wielu licealistów, ale wśród miłośników sportu znajdują się również uczniowie szkoły podstawowej - możliwości trenowania już od 6 klasy pozwala od samego początku szkolić się pod okiem najlepszych. Młodzi adepci pływania nie osiadają na laurach, a wielu z nich już ma ambitne plany na przyszłość.
Takie postawy warto doceniać a przede wszystkim wspierać. Starosta ostrowiecki - Marzena Dębniak poza złożeniem listów gratulacyjnych, przekazała 2 tys. zł na zakup sprzętu sportowego do szkoły, remontu - jak deklaruje starosta - w najbliższym czasie doczeka się także internat. 
4 trenerów i 30 zawodników wśród których są również dziewczęta zostało docenionych za ciężką pracę w ubiegłym roku. Podobnych sukcesów życzymy w 2020. 
 

Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe