Programowanie i kodowanie przez zabawę

  • 21.02.2020, 14:17
  • Bartek Gębusia
Programowanie i kodowanie przez zabawę
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Dzieci w wieku przedszkolnym są ciekawe świata, łakną wiedzy i nowych doświadczeń. Z naszą kamerą sprawdziliśmy czego i w jaki sposób uczą się maluchy z Przedszkola Publicznego nr 5 przy ulicy Jasnej. 

Ozoboty, bee-bot, bluebot, photon, kolanopiano te nowoczesne pomoce dydaktyczne "zadomowiły się" w Przedszkolu nr 5 i od razu zdobyły uznanie wśród dzieci, a także ich rodziców.

Młodzi adepci nowych technologii poznają tajniki programowania i kodowania, poznają także specjalne aplikacje do tego przeznaczone, propozycji jest naprawdę wiele.

"Programowanie i kodowanie przez zabawę" to nowa propozycja dyrekcji i pracowników przedszkola, jak podkreślają chcą iść z duchem czasu i z rozwojem technologii, a przede wszystkim rozwijać młodego człowieka.

Nowoczesne pomoce dydaktyczne wzbudzają wśród dzieci ciekawość i chęć do nauki, dzięki innowacyjnym pomysłom rozwija się także kadra pedagogiczna, a więc przynosi to obopólne korzyści. 
 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe