Energiczny kwartet wokalny LeonVoci zaśpiewa dla Eryki i Nadii

  • 12.02.2020, 17:26
  • Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook
Energiczny kwartet wokalny LeonVoci zaśpiewa dla Eryki i Nadii

Podziel się:

Oceń:

Postać sceniczna kwartetu LeonVoci pozostawia niezapomniane wrażenia ze względu na wielkie umiejętności wirtuozów, ich naturalność, swobodę i dobry kontakt z publicznością. Tenorzy występują z koncertami w towarzyszeniu orkiestry symfonicznej na terenie Europy. W sobotę 15 lutego wystąpią w hotelu Accademia w Ostrowcu Świętokrzyskim podczas I Ostrowieckiego Balu Charytatywnego, który organizuje Fundacja Justyny i Tomasza Marynowskich "Bo w nas jest moc".

Cegiełki o wartości 200 zł są jeszcze do do nabycia w siedzibie Fundacji oraz w redakcji LOKALNA.TV os. Słoneczne 14. Podczas balu przeprowadzona zostanie licytacja , a przekazane przedmioty można zobaczyć na stronie wydarzenia I Ostrowiecki Bal Charytatywny Fundacji "Bo w nas jest moc"

Obraz może zawierać: 5 osób, w tym Robert Drops Nowak

Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
krzysztof_krzak
krzysztof_krzak 13.02.2020, 12:02
LeonVoci - super głosy. Polecam!

Pozostałe