Turniejowe zmagania w tenisie stołowym

  • 10.02.2020, 11:39
  • Bartek Gębusia
Turniejowe zmagania w tenisie stołowym
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Dzieci i młodzież z Zespołu Szkół Publicznych w Sarnówku swoje ferie spędziły bardzo aktywie. Mimo wolnego od zajęć lekcyjnych uczniowie szkołę odwiedzali regularnie. 

Turniej tenisa stołowego rozegrany został w czterech kategoriach wiekowych, w sportowej rywalizacji zmierzyli się uczniowie, absolwenci, rodzice, dziadkowie - społeczność Sarnówka. 

Sportowym zmaganiom przyglądał się Poseł na Sejm RP Andrzej Kryj, który to wydarzenie objął swoim patronatem. 

Turniej to kolejna już inicjatywa dyrekcji szkoły, a zapowiada się ich więcej. Mieszkańcy Sarnówka i okolicznych miejscowości również nie są bierni. 
Zwycięzcy z każdej kategorii turnieju tenisa stołowego zostali nagrodzeniu pucharami i upominkami. Jak podkreśla dyrekcja Zespołu Szkół Publicznych w Sarnówku to wydarzenie na stałe wpisze się w kalendarz imprez placówki, a być może kiedyś uda się rozszerzyć jego formułę. 

Bartek Gębusia

Zdjęcia (20)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe