BiegamBoLubię, czyli aktywne spotkania dla amatorów i doświadczonych biegaczy

  • 28.01.2020, 11:51 (aktualizacja 28.01.2020, 14:30)
  • Katarzyna Kurek
BiegamBoLubię
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

BiegamBoLubię to ogólnopolska akcja, która prowadzona jest w ok. 100 miastach w Polsce, m.in w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Celem akcji BiegamBoLubię jest zapewnienie cotygodniowych spotkań z trenerem ludziom, którzy biegają lub dopiero chcieliby zacząć. Akcja w Ostrowcu Świętokrzyskim pojawiła się już 5 lat temu, dziś grupa ludzi systematycznie spotyka się w każdy wtorek o godz. 18:30 na Gutwinie podczas wspólnego biegania. 

"Przychodzą osoby w różnym wieku, ale zachęcamy wszystkich - im więcej tym lepiej. Osoby, które z nami trenują nie są pozostawione same sobie, niektórzy z nas są lekkoatletami, dlatego służymy wszystkim radą i pomocą."

- mówi Krzysztof Sidowski 

Porady są wskazane, ale o korzyściach wypływających z biegania nikomu nie trzeba przypominać. Pomaga wzmocnić układ krążenia, wpływa na lepszy sen i zwiększa koncentrację. Dodatkowo bieganie pomaga w zredukowaniu stresu. Trwa zimowy etap akcji, dlatego treningi odbywają się raz w tygodniu. BiegamBoLubię wiosną i latem to już dwa aktywne spotkania w ciągu tygodnia.  

Katarzyna Kurek

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Szuracz
Szuracz 28.01.2020, 21:52
BBL w Ostrowcu to juz 7 lat tradycji, od 2013 roku. Wiosną i latem to nawet 3 aktywne spotkania - we wtorki, czwartki i niedziele.

Pozostałe