Znamy wyniki sekcji zwłok 16-latka

  • 23.01.2020, 11:55
  • Bartek Gębusia
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

22 stycznia 2020 roku wykonana została sekcja zwłok chłopca z Boksyc (gm. Waśniów), którego ciało odnaleziono w sobotę 18 stycznia w jednym z przydrożnych rowów.

Jak informowaliśmy trwają czynności wyjaśniające okoliczności śmierci 16-letniego Kacpra G. pochodzącego z miejscowości Boksyce w gminie Waśniów, dziś poznaliśmy wyniki sekcji zwłok chłopca. 

Ta czynność wykazała oczywiście ze wstępnej informacji biegłego, iż bezpośrednią przyczyną zgonu była hipotermia. Biegły nie ujawnił na ciele denata śladów mogących świadczyć o udziale osób trzecich w tym zdarzeniu.

mówi - Cezary Skalmierski - Prokurator Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Policja pod nadzorem prokuratury wykonuje czynności mające na celu "odtworzenie" ostatnich godzin życia Kacpra G. 

W tej chwili będziemy badać materiał biologiczny pobrany ze zwłok denata, który będzie badany pod kątem ilości, zawartości alkoholu w jego organizmie oraz środków odurzających.

dodaje - Cezary Skalmierski - Prokurator Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Zobacz również: Trwają czynności wyjaśniające okoliczności śmierci 16-latka

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe