Ostrowiec: Pożar ładowarki przy ulicy Samsonowicza

  • 10.01.2020, 08:29
  • Bartek Gębusia
Ostrowiec: Pożar ładowarki przy ulicy Samsonowicza KP PSP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Podziel się:

Oceń:

9 stycznia 2020 na terenie jednej z firm przy ulicy Samsonowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim doszło do pożaru ładowarki do złomu.

Około godziny 11:00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Ostrowcu wpłynęło zgłoszenie o pożarze pojazdu na placu składowym przy ul. Samsonowicza. 

Do zdarzenia natychmiast zadysponowano 4 samochody ratowniczo-gaśnicze – 12 strażaków. Po przybyciu ratowników na miejsca akcji stwierdzono, że pod metalową wiatą pali się już na całej swojej objętości ładowarka do złomu. Istniało zagrożenie rozprzestrzenienia się pożaru na pobliską halę produkcyjno-magazynową. Działania strażaków w pierwszej kolejności polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i ugaszeniu pożaru przy pomocy dwóch prądów piany ciężkiej. Na tym działania zakończono. Akcja trwała ponad godzinę. 

informuje - mł. bryg. Barbara Majdak - Oficer Prasowy KP PSP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Bartek Gębusia

Zdjęcia (2)


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tomasz dominik
Tomasz dominik 11.01.2020, 14:27
Co za idiota daje wam informacje ? Po pierwsze nie ladowarka wy osly bez szkoły.
Tomasz Dominik
Tomasz Dominik 13.01.2020, 10:39
Oświadczam że w komentarzu z dnia 11.01.2019 z godziny 14:27 zostały bezprawnie użyte moje imię i nazwisko o czym poinformowałem organy ścigania.
Spostrzegawczy
Spostrzegawczy 12.01.2020, 17:34
No przecież jest źródło i wypowiedz wiec chyba jednak ładowarka

Pozostałe