Julia Tłuczkiewicz podbija muzyczne sceny

  • 09.01.2020, 14:51
  • Bartek Gębusia
Julia Tłuczkiewicz podbija muzyczne sceny
loadingŁaduję odtwarzacz...
Julia Tłuczkiewicz to młoda, ambitna, uzdolniona wokalnie, rodowita ostrowczanka, uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Ostrowcu Świętokrzyskim, Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie skrzypiec, a także wokalistka w Studiu Wokalnym Pandora, działającym przy Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Julia przygodę ze śpiewem rozpoczęła bardzo wcześnie, uczęszczała do  chóru dziecięcego "Wiolinki" pod kierownictwem Jadwigi Dadi, swoje umiejętności rozwijała także pod skrzydłami Ryszarda Góry, a teraz doskonali je w Studiu Wokalnym Pandora pod kierunkiem Ewy Goworowskiej działającym przy Miejskim Centrum Kultury  oraz na  prywatnych lekcjach  w Warszawie. Młoda wokalistka gościła już na wielu scenach, a ostatnio wystąpiła w popularnym programie telewizyjnym „The Voice Kids 3”, realizując jedno ze swoich największych marzeń.

Nie wygrana się liczy, tylko to żeby zaśpiewać jak najlepiej, pokazać całą siebie i dać z siebie 100% 

- odpowiada Julia Tłuczkiewicz, zapytana o to co jest dla niej ważne w czasie występów przed publicznością.

Julia Tłuczkiewicz zawsze daje z siebie sto procent, o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia. 

Zawsze jak jeżdżę na konkursy biorę ze sobą też skrzypce. W dużej ilości piosenek gram na skrzypcach i na pewno chce to w przyszłości połączyć

-mówi Julia, podkreślając, ze niezwykle mocno motywuje ją do pracy Magdalena Pałgan, jej nauczycielka w klasie skrzypiec w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Konkursy, koncerty, festiwale to zawsze duże przeżycie zarówno dla młodej wokalistki, jak  również dla jej rodziców, którzy kibicują i motywują córkę do dalszej pracy i rozwoju.

Talent Julii i wkład w promocję Ostrowca Świętokrzyskiego  został zauważony i doceniony przez prezydenta miasta. Jarosław Górczyński w obecności mediów, na specjalnie zwołanej konferencji prasowej wręczył młodej piosenkarce czek na 5 tys. złotych. Julia zapewnia, że nagroda jest dużym wsparciem i w pełni wykorzysta ją na swój rozwój, bo dalej chce spełniać swoje marzenia. 

Bartek Gębusia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe