Julia Tłuczkiewicz podbija muzyczne sceny

  • 09.01.2020, 14:51
  • Bartek Gębusia
Julia Tłuczkiewicz podbija muzyczne sceny
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Julia Tłuczkiewicz to młoda, ambitna, uzdolniona wokalnie, rodowita ostrowczanka, uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Ostrowcu Świętokrzyskim, Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie skrzypiec, a także wokalistka w Studiu Wokalnym Pandora, działającym przy Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Julia przygodę ze śpiewem rozpoczęła bardzo wcześnie, uczęszczała do  chóru dziecięcego "Wiolinki" pod kierownictwem Jadwigi Dadi, swoje umiejętności rozwijała także pod skrzydłami Ryszarda Góry, a teraz doskonali je w Studiu Wokalnym Pandora pod kierunkiem Ewy Goworowskiej działającym przy Miejskim Centrum Kultury  oraz na  prywatnych lekcjach  w Warszawie. Młoda wokalistka gościła już na wielu scenach, a ostatnio wystąpiła w popularnym programie telewizyjnym „The Voice Kids 3”, realizując jedno ze swoich największych marzeń.

Nie wygrana się liczy, tylko to żeby zaśpiewać jak najlepiej, pokazać całą siebie i dać z siebie 100% 

- odpowiada Julia Tłuczkiewicz, zapytana o to co jest dla niej ważne w czasie występów przed publicznością.

Julia Tłuczkiewicz zawsze daje z siebie sto procent, o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia. 

Zawsze jak jeżdżę na konkursy biorę ze sobą też skrzypce. W dużej ilości piosenek gram na skrzypcach i na pewno chce to w przyszłości połączyć

-mówi Julia, podkreślając, ze niezwykle mocno motywuje ją do pracy Magdalena Pałgan, jej nauczycielka w klasie skrzypiec w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Konkursy, koncerty, festiwale to zawsze duże przeżycie zarówno dla młodej wokalistki, jak  również dla jej rodziców, którzy kibicują i motywują córkę do dalszej pracy i rozwoju.

Talent Julii i wkład w promocję Ostrowca Świętokrzyskiego  został zauważony i doceniony przez prezydenta miasta. Jarosław Górczyński w obecności mediów, na specjalnie zwołanej konferencji prasowej wręczył młodej piosenkarce czek na 5 tys. złotych. Julia zapewnia, że nagroda jest dużym wsparciem i w pełni wykorzysta ją na swój rozwój, bo dalej chce spełniać swoje marzenia. 

Bartek Gębusia

Zdjęcia (21)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe