WSBiP stawia na dobre przygotowanie pielęgniarek

  • 27.11.2019, 11:42
  • Bartek Gębusia
WSBiP stawia na dobre przygotowanie pielęgniarek
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Z bakteriami i zarazkami mamy kontakt w wielu miejscach, w domu, w pracy, w szkole a nawet i u lekarza. Dlatego tak ważna jest higiena rąk, o której tak często zapominamy. 

Prawidłowe i dokładne mycie rąk powinno trwać minimum 30 sekund. Z jednej strony skuteczność otrzymywana przy dokładnym umyciu rąk jest zupełnie wystarczająca w większości codziennych sytuacji, aby utrzymać prawidłową higienę i zdrowie. Szczególny nacisk i restrykcyjne warunki higieny są wprowadzane w placówkach medycznych, które są najbardziej narażone na różnego rodzaju bakterie. 

Wyższa Szkoła Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim ma świadomość tego jak ważna jest higiena w pracy z pacjentem, dlatego też dla swoich studentów na kierunku pielęgniarstwo zorganizowali warsztaty. Podczas seminarium prowadzone były także zajęcia dotyczące gojenia się ran u pacjentów. Warsztaty prowadzili specjaliści z Polski i z Ukrainy, dzięki międzynarodowej współpracy studenci mają niebywałą okazję do tego aby uczestniczyć w różnorodnych zajęciach edukacyjnych.

Wyszkolenie dobrego personelu medycznego to wiele korzyści dla pacjentów i polskiej służby zdrowia

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe