IV Festiwal Piosenki Patriotyczno-Religijnej przed nami!

  • 27.11.2019, 10:16
  • Nina Dukielska
IV Festiwal Piosenki Patriotyczno-Religijnej przed nami! fot. KSM Diecezji Sandomierskiej

Podziel się:

Oceń:

30 listopada odbędzie się szczególne wydarzenie, upamiętniające 101. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości - IV Festiwal Piosenki Patriotyczno- Religijnej w Sandomierzu organizowany przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Sandomierskiej.

W sobotę, o godzinie 10:00 w Bazylice Katedralnej pw. NMP w Sandomierzu odbędzie się uroczysta Msza Święta. Po jej zakończeniu, w Katolickim Domu Kultury Św. Józefa o godzinie 11:00 nastąpi oficjalne rozpoczęcie Festiwalu  Piosenki Patriotyczno- Religijnej i występy uczestników. To już czwarta edycja wydarzenia, podczas której na scenie zaprezentuje się ponad 60 uczestników, w czterech różnych kategoriach:

  • Soliści młodsi
  • Soliści starsi
  • Duety
  • Zespoły

Podczas festiwalu zostanie przeprowadzone głosowanie publiczności, a żaden uczestnik nie opuści wydarzenia z pustymi rękami. To jedyna okazja, aby wspólnie uczcić odzyskanie przez Polskę Niepodległości, a także wraz z uczestnikami zaśpiewać najbardziej znane patriotyczne piosenki!

Nina Dukielska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe