Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Dariusz Loranty chce zostać senatorem RP

  • 13.09.2019, 12:22
  • Agnieszka Cybulska
Dariusz Loranty chce zostać senatorem RP
loadingŁaduję odtwarzacz...
Dariusz Loranty pochodzi z Kunowa. Jest oficerem w stanie spoczynku, negocjatorem policyjnym, nauczycielem akademickim, działaczem społecznym, publicystą , wydawca i komentatorem medialnym.

Nowym obszarem działania dla Dariusza Lorantego ma być parlament.  Obecnie wytwarza się bowiem "bardzo niekorzystne zjawisko polityczne i najwyższy już czas zareagować i przeciwdziałać" - mówi kandydat do senatu z ramienia KW Bezpartyjni i Samorządowcy.

W honorowym komitecie poparcia kandydata znaleźli się ekonomiści, prawnicy, wykładowcy akademiccy, samorządowcy. Wśród wielu nazwisk jest politolog prof. Kazimierz Kik, z którym w kwestii dotyczącej "kształtu"  Senatu RP Dariusz Loranty zgadza się w pełni. Dariusz Loranty podczas spotkania z ostrowieckimi mediami podkreślił, że w ostatnich latach najszybszy rozwój gospodarczy można zaobserwować w województwach najlepiej rozwiniętych, a region świętokrzyski, chociaż ulokowany jest pomiędzy dużymi aglomeracjami: Warszawa, Łódź, Kraków, Śląsk, to nie potrafi wykorzystać swojego położenia na rzecz rozwoju inwestycyjnego.

Potrzebę rozwoju regionu świętokrzyskiego widzi również Artur Dudek, który podobnie jak Dariusz Loranty startuje z Komitetu Bezpartyjni i Samorządowcy , ale do sejmu. Panowie Loranty i Dudek mają poparcie lokalne w osobie ostrowieckiego radnego miejskiego Włodzimierza Sajdy.

Dla Ostrowca i dla regionu, z okręgu 82 o mandattsenatora walczy trzech kandydatów. 13 października 2019 oku wygra ten, który skutecznie przekona wyborców.

Agnieszka Cybulska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ww
ww 16.09.2019, 09:21
prof. Kazimierz Kik i wszystko jasne - pochwali wszędzie wszystko i każdego kto go zapyta - w ciągu kilku minut zmieni swoje poglądy o 180 stopni
Gosc
Gosc 15.09.2019, 13:32
O tym regionie to słusznie mówi. Bo przecież my mamy idealne lokalizacje dla inwestorów. Teraz jeszcze jak te drogi będą to tylko inwestować ale nasi politycy w sejmie od wielu lat śpią
zniesmaczony
zniesmaczony 14.09.2019, 11:07
Chcieć można. Wygra jeden(a) i znów będzie tak samo

Pozostałe