PUP ma pieniądze na szkolenie ustawiczne pracowników i pracodawców

  • 06.09.2019, 14:14 (aktualizacja 06.09.2019, 15:30)
  • Katarzyna Kurek
PUP ma pieniądze na szkolenie ustawiczne pracowników i pracodawców
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim otrzymał 30.000 zł ze środków rezerwy z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Wydatkowania rezerwy KFS zostały określone na wsparcie  zawodowego kształcenia ustawicznego pracowników Centrów Integracji Społecznej, Klubów Integracji Społecznej, Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz wsparcie kształcenia osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności. O środki będzie można wnioskować w związku z zastosowaniem w firmach nowych technologii i narzędzi pracy. 

Na dofinansowanie kształcenia ustawicznego ze środków rezerwy dla pracodawcy i pracowników mogą składać pracodawcy wyłącznie na  te osoby, które dotychczas nie były objęte dofinansowaniem ze środków KFS.

Nabór wniosków rozpocznie się 9 września (poniedziałek) od godz. 7:00 i potrwa do 11 września (środa) do godz. 15:00. 

Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe