Andrzej Kryj zainaugurował swoją kampanię wyborczą

  • 05.09.2019, 21:20
  • Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji
Andrzej Kryj zainaugurował swoją kampanię wyborczą
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Na ostrowieckim Rynku poseł Andrzej Kryj, 10" na liście PiS-u, oficjalnie rozpoczął kampanię wyborczą a tym samym walkę o poselski mandat na drugą kadencję.

Cztery lata pracy poselskiej Andrzeja Kryja to: 86 plenarnych posiedzeń sejmu, 199 posiedzeń posiedzeń Komisji Edukacji i Nauki Młodzieży, której był członkiem, 117 posiedzeń Komisji Łączności z Polakami za Granicą. To praca w podkomisjach i zespołach poselskich. Tak podsumował swoją pierwszą kadencję w sejmie ostrowiecki poseł, dziękując rodzinie,  przyjaciołom i sympatykom za okazane wsparcie i czteroletnią współpracę.

Kampanię rozpoczynam w miejscu szczególnym, na Rynku, w moim rodzinnym mieście w Ostrowcu Świętokrzyskim. Bardzo cieszę się, że w tak ważnej dla mnie chwili są ze mną przyjaciele z Prawa i Sprawiedliwości i różnych szczebli samorządu, z kół gospodyń wiejskich i Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność”

- mówił Andrzej Kryj.

Aktywność posła Andrzeja Kryja doceniają samorządowcy. Burmistrz Kunowa Lech Łodej, wójta Bałtowa Hubert Żądło, a także burmistrza Nowej Słupi Andrzej Gąsior w czwartkowe popołudnie wyrazili swoje poparcie dla parlamentarzysty.

Andrzej Kryj nadal chce reprezentować w sejmie województwo świętokrzyskie i Ostrowiec. Chce pomóc w rozwoju regionu. Przypomniał, e dzięki zaangażowaniu parlamentarzystów udało się pozyskać pieniądze m. in dla szpitala cz muzeum. Andrzej Kryj chce działać dla ludzi i z ludźmi.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji

Zdjęcia (53)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe