Agata Wojtyszek zainaugurowała swoją kampanię wyborczą

  • 30.08.2019, 12:24
  • Agnieszka Cybulska
Agata Wojtyszek zainaugurowała swoją kampanie wyborczą
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Wojewoda Agata Wojtyszek w Starachowicach, w swoim rodzinnym mieście, 29 sierpnia zainaugurowała swoją kampanię do Sejmu. Przypomnijmy, że Agata Wojtyszek jest wyborczą „siódemką” na liście Prawa i Sprawiedliwości.

 

Nasz wojewoda świętokrzyski  po pierwsze jest dobrym urzędnikiem a po drugie, i to chyba jest ważniejsze, jest dobrym człowiekiem 

- mówił burmistrz Kunowa Lech Łodej w Starachowicach. Takie słowa wczoraj padały często, a okazją do podziękowań i życzeń tym razem była oficjalna inauguracja kampanii wyborczej kandydatki do sejmu ze świętokrzyskiej listy Prawa i Sprawiedliwości Agaty Wojtyszek, wojewody świętokrzyskiego. Poparcie dla kandydatury obecnie urzędującej wojewodzie udzielili samorządowcy z różnych gmin w województwie. 

 

Agata Wojtyszek deklaruje, że nie zwolni tempa swojej pracy na rzecz regionu i nie zrezygnuje z realizacji tego, co przez cztery lata starała robić jako wojewoda, bo wprowadzając rządowe programy takie jak: "Rodzina 500 plus", "Maluch plus", "Senior plus" czy "Dobry start" miała i ma poczucie ogromnej odpowiedzialności. Wczoraj słowa podziękowań padały również z ust wojewody, a adresatami byli współpracownicy, organizacje pozarządowe, włodarze gmin, dyrektorzy jednostek, czyli wszyscy Ci, którzy w tych przedsięwzięciach brali udział. Wojewoda podkreślała, że jeśli zostanie posłem to chce dalej pracować na rzecz regionu. Chce kontynuować prace nad projektem Laboratorium Głównego Urzędu Miar, nad rozwojem świętokrzyskiego rolnictwa i lokalnych dróg i jest otwarta na inne pomysły i programy, które jej zdaniem zawsze powstają po wsłuchaniu się w głos ludzi.

Agnieszka Cybulska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe